Thory Forum

Join the forum, it's quick and easy

Thory Forum

Thory Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thory Forum

Mekani

Ege açıklarında meydana gelen 6.2'lik deprem anı kameralara yansıdı.

Kerem341
    Kerem341
    Y.Admin
    Y.Admin

Mesaj Sayisi : 102

Ege açıklarında meydana gelen 6.2'lik deprem anı kameralara yansıdı. Empty Ege açıklarında meydana gelen 6.2'lik deprem anı kameralara yansıdı.

Mesaj tarafından Kerem341 Salı Ocak 08, 2013 11:17 am

Tekirdağ'da deprem anı İHA kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Emniyet binasında kaydedilen görüntülerde, depreme yakalanan polisler panik içerisinde binayı koşarak terk etti.

BASIN AÇIKLAMASI SIRASINDA DEPREME YAKALANDILAR

Çanakkale'nin 80 -100 km açığında gerçekleşen deprem Tekirdağ'da hissedildi. Deprem anı ve sonrası İHA kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Deprem gazetecilerin 4. katta bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü'nde bir basın açıklaması için olduğu esnada meydana geldi. Deprem esnasında polislerin hızla binadan çıkmaları saniye saniye kaydedildi. Deprem esnasında binayı terk eden polisler bahçede toplandı.

Depreme emniyet binasında yakalandığını ifade eden bir vatandaş, "Masalar sallanıyordu. Ben önce arkadaşım sallıyor sandım. Sonra deprem olduğunu anladım. Hızla dışarı çıktım." dedi.

VATANDAŞLAR SOKAĞA DÖKÜLDÜ

Saros Körfezi açıklarında meydana gelen 6.2 büyüklüğündeki deprem, Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde vatandaşları sokağa döktü. Bir çok vatandaş şiddetli yer sarsıntısı nedeniyle ev ve işyerlerinden kendilerini sokağa attı.

Şarköy Sanayi Kooperatifi çalışanı Hülya Beyaz, "İşyerimiz 3.katta, tüm eşyalar, dolaplar sallanmaya başladı. Yaklaşık 15 saniye süren depremle birlikte kendimizi hemen dışarı attık, çok korktuk" dedi. Öğrenci velileri de çocukları için endişe ederek okul kapılarına koştular.

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:21 pm