Thory Forum

Join the forum, it's quick and easy

Thory Forum

Thory Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thory Forum

Mekani

Adım adım Sneijder ''Galatasaray''

Kerem341
    Kerem341
    Y.Admin
    Y.Admin

Mesaj Sayisi : 102

Adım adım Sneijder ''Galatasaray''  Empty Adım adım Sneijder ''Galatasaray''

Mesaj tarafından Kerem341 C.tesi Ocak 05, 2013 10:32 am

Cimbom’da, Fatih Terim’in ‘olur’ vermesi ve başkan Ünal Aysal’ın “Gerekeni yapın” demesiyle Sneijder harekatı başladı. CEO Lutfi Arıboğan, yeni yılda İnter yönetimiyle masaya oturmak için İtalya’ya gidecek

Galalatasaray’ın, Wesley Sneijder’a olan aşkı bir türlü bitmek tükenmek bilmiyor. Transferi önce veto edip ardından “Alınabilir” diye onay veren teknik direktör Fatih Terim’in de olurunu alan Sarı-Kırmızılı yönetim, oyuncunun kulübü İnter ile masaya oturmak için yeni yılı beklemeye başladı. Cimbom, el altından da Hollandalı yıldızın menajeri ile pazarlığı sürdürüyor. İtalyan kulübünden yıllık 6 milyon Euro kazanan Sneijder, G.Saray’ın 4.5 milyon Euro’luk teklifini 5 milyon Euro seviyesine kadar çıkarması üzerine, bu transfere olumlu yaklaşmaya başladı. Sneijder’in, Türkiye’de vergi probleminin yaşanmadığını da öğrenmesi üzerine, rotayı tamamen İstanbul’a doğru çevirdiği belirlendi.

İNTER’LE BONSERVİS PAZARLIĞI
    Sarı-Kırmızılı kulübün Başkanı Ünal Aysal’ın, transferden sorumlu yöneticilerine “Sneijder’in transferi için gerekeni yapın” direktifi ile bu oyuncunun alınabilmesi için günlerdir büyük bir uğraş veren Sportif A.Ş. CEO’su Lutfi Arıboğan’ın, Wesley Sneijder konusunda yeni yılın ilk günlerinde İtalyan kulübü temsilcileri ile masaya oturacağı öğrenildi. Galatasaray yönetiminin, Hollandalı futbolcu için belirlenen 8 milyon Euro’luk bonservis bedeli üzerinden pazarlık ederek, anlaşma ortamı sağlamak için uğraş vereceği ifade edildi.

LIVERPOOL DA TAKİPTE
    İtalyan devi İnter’den ayrılmayı aklına koyan Wesley Sneijder’in taliplerinden birinin de İngiltere Premier Lig’de kötü günler geçiren Liverpool olduğu ileri sürüldü. Ada basını, Liverpool menajeri Brendan Rodgers’ın, Sneijder’in alınması için yönetime rapor verdiğini ve kısa süre içerisinde İnter’e teklif götürüleceğini iddia etti.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 8:50 am